Restauracje

Na terenie Poznań City Center, wśród najemców szczególnie silna będzie, z uwagi na obecność dworców PKP i PKS, reprezentacja gastronomii, w tym dwie restauracje McDonald’s , Pizza Dominium, Sphinx. W części food court znajdą się m.in. KFC, Burger King, Nordsee, Salad story, Olimp, Thai Wook, Apetito.

W Poznań City Center znajdą się dwie kawiarnie kultowej sieci Starbucks Coffee, Coffee Heaven, Costa Coffee, Mount Blanc, Empik Cafe oraz najprawdopodobniej pierwsza w Poznaniu placówka izraelskiej sieci oferującej kawę oraz gorące kanapki pod szyldem Aroma.

W galerii handlowej, która będzie częścią kompleksu Poznań Główny City Center, znajdą się dwie strefy food court: obydwie na drugim poziomie, jedna w centralnej części budynku, druga bliżej części PKP, która będzie również pełniła funkcje poczekalni dla pasażerów i będzie czynna w rozszerzonych godzinach, najprawdopodobniej od godz. 6 do północy.

W pierwszej strefie food court znajdzie się 7 restauracji typu fast food oraz dwie duże placówki z obsługą kelnerską. W drugiej przewidziano miejsce dla 7 restauracji fast food.